Pokoje gościnne u Małego

50 metrów od morza

Regulamin
Regulamin

Witamy
Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.
- Doba noclegowa trwa od godziny 14.00 - w dniu przyjazdu , do godziny 10.00- w dniu wyjazdu.
- Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
- Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zakwaterowania osobom bez rezerwacji. Rezerwacja to wplata zaliczki minimum za dwie doby pobytu.
- Zadatek jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.
- Zadatek przepada w całości, w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.
- Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00.
- Prosimy o niepalenie papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia na terenie całego domu (w szczególności w pokojach).
- Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie odpowiadamy za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 50 złotych.
- Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.
- Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
- Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa, niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00.
- W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.
- Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia
Pokoje Gościnne U Małego

Zapewniamy wspaniały wypoczynek nad polskim morzem!